Newsletter
Zapraszamy wszystkich wędkarzy i pasjonatów elektronicznych map batymetrycznych do udziału w projekcie „Zrobimy Ci Mapę” »»
Odwiedź sklep z elektroniką dla wodniaków

Jak załadować mapę do GPS-a?

Do GPS-ów z serii Endura używamy map na kartach mikroSD natomiast do odbiorników HDS na kartach SD. »»

Mapy na maxa

 

Maxi Mapa powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku turystycznego na elektroniczne mapy opisujące obszar Polski. Używanie GPS stało się w obecnie tak powszechne, że dokładne mapy topograficzne i ich obecność w urządzeniu to wyznacznik jakości odbiornika.

Maxi Mapa to zbór danych jakich nie znajdzie się w żadnej innej mapie.

Poradnik laika (kliknij)

Jak załadować mapę do GPS-a?

Do GPS-ów z serii Endura używamy map na kartach mikroSD natomiast do odbiorników HDS na kartach SD. Wszystkie mapy są dystrybuowane na uniwersalnych kartach które są połączeniem normalnej karty SD oraz karty mikroSD - zobacz na grafikach poniżej.

Opis

Na pierwszym od lewej zdjęciu karta SD będąca połączeniem normalnej karty oraz karty mikroSD. Duża karta jest jednocześnie adapterem dla małej karty. Wszystkie mapy serii MaxiMapa są dystrybuowane na takich właśnie kartach. Na zdjęciu środkowym gniazdo kart mikroSD w odbiorniku ręcznym GPS serii ENDURA. Na trzecim zdjęciu gniazdo kart SD w urządzeniu serii HDS. Kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Wszelkie prawa zastrzeżone.

MaxiMapa™ 2011

Start Galeria Cennik Prasa o nas Kontakt

Engine by iCMS3 - © 2007-2011 VistaGroup

Nazwa produktu Ilość Cena